HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 31 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
E diel, 10 Prill 2011 16:00 h
 
HYSI vs DRENICA
 

Match details
Match Date :E diel, 10 Prill 2011
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

HYSI Stats DRENICA
2 Current rank 8
22 Matches 22
13/3/6 W/D/L (Total) 7/4/11
8/2/1 W/D/L (Home)7/1/3
5/1/5 W/D/L (Away)0/3/8
42Points25
48 : 29 Goals24 : 29
19 Difference-5
HYSI - LIRIA 5:0 Highest won homeDRENICA - VELLAZNIMI 6:1
HYSI - PRISHTINA 0:1 Highest loss homeDRENICA - PRISHTINA 0:2
FLAMURTARI - HYSI 0:3 Highest won away----
PRISHTINA - HYSI 1:0 Highest loss awayHYSI - DRENICA 3:1


History of matches
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
4E shtunë, 10. Shtator 201116:00DRENICA-HYSI3-0
15E diel, 13. Nentor 201113:00HYSI-DRENICA1-0
26E diel, 29. Prill 201213:15HYSI-DRENICA2-1
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
10E diel, 13. Tetor 201315:02HYSI-DRENICA1-1
21E mërkurë, 26. Mars 201416:00DRENICA-HYSI3-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
11E diel, 21. Tetor 201215:30HYSI-DRENICA0-0
22E mërkurë, 03. Prill 201315:30DRENICA-HYSI2-1
26E mërkurë, 24. Prill 201315:00DRENICA-HYSI1-1
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
3E diel, 29. Gusht 201017:00HYSI-DRENICA3-1
14E mërkurë, 03. Nentor 201014:00DRENICA-HYSI2-2
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
9E diel, 27. Shtator 200915:00HYSI-DRENICA2-0Match Report
20E shtunë, 27. Mars 201015:00DRENICA-HYSI4-2Match Report