HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
E diel, 10 Prill 2011 16:00 h
 
PRISHTINA vs TREPCA 89
 

Match details
Match Date :E diel, 10 Prill 2011
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

PRISHTINA Stats TREPCA 89
1 Current rank 7
22 Matches 22
15/4/3 W/D/L (Total) 9/5/8
10/1/0 W/D/L (Home)9/2/0
5/3/3 W/D/L (Away)0/3/8
49Points32
38 : 16 Goals30 : 29
22 Difference1
PRISHTINA - KEK-U 4:0 Highest won homeTREPCA 89 - VELLAZNIMI 3:0
---- Highest loss home----
VELLAZNIMI - PRISHTINA 0:3 Highest won away----
BESA - PRISHTINA 3:1 Highest loss awayBESA - TREPCA 89 3:0


History of matches
Vala Superliga Kosove 2016-17
9E diel, 16. Tetor 201615:00PRISHTINA-TREPCA 890-2
20E martë, 07. Mars 201713:00TREPCA 89-PRISHTINA1-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
8E diel, 02. Tetor 201116:00TREPCA 89-PRISHTINA1-0
19E shtunë, 17. Mars 201215:30PRISHTINA-TREPCA 892-1
32E mërkurë, 30. Maj 201217:00TREPCA 89-PRISHTINA1-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
3E diel, 01. Shtator 201317:15PRISHTINA-TREPCA 891-0
14E mërkurë, 06. Nentor 201314:00TREPCA 89-PRISHTINA0-2
24E diel, 13. Prill 201416:00TREPCA 89-PRISHTINA3-1
Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
6E shtunë, 20. Shtator 201415:30TREPCA 89-PRISHTINA2-0
17E diel, 29. Nentor 201513:00PRISHTINA-TREPCA 893-2
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
6E shtunë, 22. Shtator 201215:00PRISHTINA-TREPCA 891-2
17E diel, 18. Nentor 201213:00TREPCA 89-PRISHTINA1-1
33E diel, 02. Qershor 201317:00PRISHTINA-TREPCA 892-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
8E diel, 26. Shtator 201015:00TREPCA 89-PRISHTINA1-0
19E diel, 13. Mars 201114:00PRISHTINA-TREPCA 891-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
3E shtunë, 30. Gusht 201415:30PRISHTINA-TREPCA 890-0
14E diel, 09. Nentor 201413:00TREPCA 89-PRISHTINA2-2
29E shtunë, 16. Maj 201515:00PRISHTINA-TREPCA 890-0