HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Maj 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
E diel, 24 Maj 2015 18:00 h
 
TREPCA 89 vs FERONIKELI
 

Match details
Match Date :E diel, 24 Maj 2015
Match Time :18:00 h
 

Head-to-head

TREPCA 89 Stats FERONIKELI
6 Current rank 1
29 Matches 29
11/12/6 W/D/L (Total) 17/9/3
9/5/1 W/D/L (Home)10/3/2
2/7/5 W/D/L (Away)7/6/1
45Points60
44 : 27 Goals45 : 21
17 Difference24
TREPCA 89 - FERIZAJ 4:0 Highest won homeFERONIKELI - FERIZAJ 4:0
TREPCA 89 - KOSOVA(V) 0:1 Highest loss homeFERONIKELI - HAJVALIA 2:5
TREPCA - TREPCA 89 0:3 Highest won awayDRITA - FERONIKELI 1:3
HAJVALIA - TREPCA 89 4:2 Highest loss awayDRITA - FERONIKELI 1:0


History of matches
Vala Superliga Kosove 2016-17
3E enjte, 08. Shtator 201615:00FERONIKELI-TREPCA 894-1
14E mërkurë, 16. Nentor 201614:00TREPCA 89-FERONIKELI0-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
1E premte, 16. Gusht 201317:30FERONIKELI-TREPCA 890-4
12E diel, 27. Tetor 201314:00TREPCA 89-FERONIKELI1-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
11E shtunë, 24. Tetor 201514:00FERONIKELI-TREPCA 891-1
22E diel, 27. Mars 201614:00TREPCA 89-FERONIKELI1-3
28E diel, 01. Maj 201615:00TREPCA 89-FERONIKELI3-1
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
4E mërkurë, 05. Shtator 201216:00FERONIKELI-TREPCA 891-4
15E diel, 11. Nentor 201213:00TREPCA 89-FERONIKELI0-0
29E diel, 12. Maj 201316:00TREPCA 89-FERONIKELI0-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
5E shtunë, 13. Shtator 201415:30FERONIKELI-TREPCA 892-1
16E hënë, 22. Dhjetor 201415:30TREPCA 89-FERONIKELI1-1