HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Turi Gjysmefinal Kthim - E mërkurë, 09. Prill 2014 - 19:00 h

SkenderbeuFlamurtari
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 09 Prill 2014
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Rejdi AVDO, Ermal BARUSHI
 
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 18' : Lejdi LICAJ ( 1 )
  • 39' : Bruno TELUSHI ( 1 )
  Karton i kuq
  • 49' : Marko RADAS ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 40' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
   • 8' : Franc VELIU ( 1 )
   • 48' : Gilman LIKA ( 1 )
   • 63' : Gledi MICI ( 1 )
   Penallti e humbur
   • 69' : Bledi SHKEMBI ( 1 )