HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 08. Mars 2014 - 15:00 h

LushnjaFlamurtari
24

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Denis REXHA, Ermal BARUSHI
 
Spektatore: 2.200
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Timeline
Lushnja
Gol min 40 ::Cate' FONSECAGol min 60 ::Mikel CANKA


Gol min 1 ::Lorenc SHEHAJGol min 30 ::Erjon DUSHKUGol min 76 ::Arbër ABILALIAJGol min 78 ::Arbër ABILALIAJ
Flamurtari
 Eventet
Gol
  • 40' : Cate' FONSECA ( 1 )
  • 60' : Mikel CANKA ( 1 )
  • 1' : Lorenc SHEHAJ ( 1 )
  • 30' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  • 76' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )
  • 78' : Arbër ABILALIAJ ( 1 )