HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 20. Tetor 2013 - 15:00 h

VllazniaKastrioti
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Olsi SOKOLI, Ermal BARUSHI, Ridiger COKAJ, Endrit ZHULI
 
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Gol min 9 ::Ndricim SHTUBINAGol min 90 ::Tomislav BUSIC


Penallti min 21 ::Jetmir SEFAKarton i verdhe min 30 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 41 ::Fatmir CACAPenallti min 21 ::Jetmir SEFAKarton i verdhe min 30 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 41 ::Fatmir CACAPenallti min 21 ::Jetmir SEFAKarton i verdhe min 30 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 41 ::Fatmir CACA
Kastrioti
 Eventet
Penallti
  • 21' : Jetmir SEFA ( 1 )
  Gol
  • 9' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
  • 90' : Tomislav BUSIC ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 30' : Nertil FERRAJ ( 1 )
    • 41' : Fatmir CACA ( 1 )