HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 05. Tetor 2013 - 15:00 h

KastriotiLushnja
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Emiliano BICAKU, Ergin DODA, Klodian SHAHINI
 
Spektatore: 300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 23 ::Spartak ELMAZI <-> Elton DOKUSubstitution min 50 ::Orjand ABAZAJ <-> Nertil FERRAJSubstitution min 86 ::Guido TEPSHI <-> Enco MALINDIPenallti min 64 ::Erald TURDIUGol min 16 ::Nertil FERRAJGol min 78 ::Enco MALINDIKarton i verdhe min 33 ::Artan KARAPICIKarton i verdhe min 61 ::Spartak ELMAZI


Substitution min 46 ::Archi FATAKI <-> Luka TEODOROVIC Substitution min 46 ::Gentian CELA <-> Lorenc TRASHI Substitution min 83 ::Erdis METUSHI <-> Erion SULA Penallti min 62 ::Gentian CELAKarton i verdhe min 31 ::Fatjon TOPIPenallti min 62 ::Gentian CELAKarton i verdhe min 31 ::Fatjon TOPIPenallti min 62 ::Gentian CELAKarton i verdhe min 31 ::Fatjon TOPI
Lushnja
 Eventet
Penallti
 • 64' : Erald TURDIU ( 1 | E Humbur )
 • 62' : Gentian CELA ( 1 | E Humbur )
Gol
 • 16' : Nertil FERRAJ ( 1 )
 • 78' : Enco MALINDI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 33' : Artan KARAPICI ( 1 )
  • 61' : Spartak ELMAZI ( 1 )
  • 31' : Fatjon TOPI ( 1 )