HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2012-2013
 Kronika e ndeshjes: Finalja - E premte, 17. Maj 2013 - 15:30 h

LaciBylis
10
( 0 : 0 ) ( 0 : 0 )
Overtime: 1 : 0

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 17 Maj 2013
Match Time :15:30 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


 Eventet
Gol
 • 119' : Emiliano CELA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 119' : Emiliano CELA ( 1 | Heqje fanele )
  • 12' : Alfred ZEFI ( 1 )
  • 22' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  • 59' : Henri NDREKA ( 1 )
  • 13' : Besmir ARIFAJ ( 1 | Faull )
  • 99' : Hektor IDRIZI ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 21' : Besmir ARIFAJ ( 1 | Simulim )
   • 45' : Peter OLAYINKA ( 1 | Faull )