HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 02 Prill 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E mërkurë, 14. Nentor 2012 - 15:00 h

KukësiBesa
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 14 Nentor 2012
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Gezim KOKA, Gerard QIRICI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal Eventet
Gol
  • 7' : Luko BISKUP ( 1 )
  • 72' : Lazar POPOVIC ( 1 )
  • 76' : Gerhard PROGNI ( 1 )

     Permbledhja
    Federata Shqiptare e Futbollit menjehere sapo ka mesuar lajmin e aksidentit automobilistik ne te cilin ka marre jeten e gjyqtari lezhjan Rigers Pjetrushi ka marre vendimin per te pezulluar te gjitha verpimtarite futbollistike te dites se djele.Kjo ndeshje do te luhet diten e merkure.