HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 23. Shtator 2012 - 18:00 h

VllazniaApolonia
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Shtator 2012
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Ergin DODA, Ermal DERAJ, Labian MUSTAFARAJ, Ardian BEQIRI
 
Spektatore: 1.200
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 3' : Danny DRAGOI ( 1 )
  • 27' : Andi RIBAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 3' : Danny DRAGOI ( 1 )
  • 43' : Klodian SEMINA ( 1 )
  • 54' : Sulaimon ADEKUNLE ( 1 )
  • 61' : Ledian MUCAJ ( 1 )
  • 85' : Renaldo RAMA ( 1 )
  • 93' : Eduart MICO ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • 90' : Sulaimon ADEKUNLE ( 1 )