HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E diel, 06. Maj 2012 - 17:00 h

KukësiLuftetari
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Maj 2012
Match Time :17:00 h
Match number :6
 
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Denis REXHA, Blendi BRESHANI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 90' : Jozef THANA ( 1 )
  • 7' : Julian LLUKA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 41' : Sokol MZIU ( 1 )
  • 52' : Jozef THANA ( 1 )
  • 10' : Besmir SINANI ( 1 )
  • 17' : Ermir STRATI ( 1 )
  • 89' : Bledar DEVOLLI ( 1 )