HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E shtunë, 26. Nentor 2011 - 14:00 h

GramoziBeselidhja
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Match referee(s):Dojando MYFTARI, Adrian BEQIRI, Fatmir LAMA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 31' : Arenc DIBRA ( 1 )
  Karton i kuq
  • ' : Ajet SHEHU ( 1 )
   Karton i verdhe
   • ' : Armand CAKA ( 1 )
   • ' : Klajdi LAMAJ ( 1 )
   • ' : Aldo SHYTI ( 1 )
   • ' : Renis MEHJA ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • ' : Renis MEHJA ( 2 )