HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 05. Nentor 2011 - 14:00 h

KukësiMamurras
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Match referee(s):Dojando MYFTARI, Andi BIXHI, Olsi SOKOLI
 

 Formacionet
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 53' : Jozef THANA ( 1 )
 • 85' : Sajmir XHETANI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 60' : Klaudio REXHEPI ( 1 )
  • 34' : Arben DEMAJ ( 1 )
  • 47' : Klajden HYSA ( 1 )
  • 60' : Alfred ALLAMANI ( 1 )
  • 65' : Dejan DOSTI ( 1 )
  • 81' : Ardian CARA ( 1 )