HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 22. Tetor 2011 - 14:00 h

GramshiVlora
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Tetor 2011
Match Time :14:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

      Tranjer
        Eventet
       Gol
       • 7' : Unkown Person ( 1 )
       • 72' : Ali MYFTARAJ ( 1 )
       • 90' : Ledio KOCI ( 1 )
        Karton i verdhe
        • 24' : Gerti KOTE ( 1 )
        • 10' : Unkown Person ( 1 | Hysi )
        • 23' : Unkown Person ( 1 | D.Hoxha )
        • 47' : Unkown Person ( 1 | Skenderi )
        • 53' : Unkown Person ( 1 | Bisha )
        • 6' : Unkown Person ( 1 | Ahmeti )
        Karton i verdhe-kuq
         • 54' : Unkown Person ( 2 | Ahmeti )