HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 15 - E shtunë, 06. Nentor 2010 - 14:00 h

KEK-UBALLKANI
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 06 Nentor 2010
Match Time :14:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
   Sulmues

    Zevendesimet

   Tranjer
     Eventet
    Penallti
     • 28' : Fillim GURAZIU ( 1 )
     Gol
     • 31' : Valon BAJRAMI ( 1 )
     • 53' : Petrit PRENIQI ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 53' : Petrit PRENIQI ( 1 )
      • 56' : Mensur SIMNICA ( 1 )
      • 70' : Florim BERBATOCI ( 1 )