HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Gjysem Finale - Vajtje - E mërkurë, 08. Prill 2015 - 14:00 h

KukësiSkenderbeu
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 08 Prill 2015
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Ergin DODA, Andi KOCI, Gerard QIRICI, Denis REXHA
 
Spektatore: 30
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 6' : Pero PEJIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 13' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 23' : Hair ZEQIRI ( 1 )
  • 39' : Dritan SMAJLI ( 1 )
  • 58' : Besar MUSOLLI ( 1 )
  • 67' : Erjon DUSHKU ( 1 )
  • 10' : Bakary NIMAGA ( 1 )
  • 51' : Kristi VANGJELI ( 1 )
  • 54' : Liridon LATIFI ( 1 )
  • 92' : Fatjon SEFA ( 1 )