HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Turi Cerekfinal - Kthimi - E mërkurë, 18. Shkurt 2015 - 14:00 h

KukësiVllaznia
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Shkurt 2015
Match Time :14:00 h
Match number :14
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Denis AGARAJ, Ardjan BEQIRI, Albano STOLAJ, Alfred SHKRETA
 
Spektatore: 2.100
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 28' : Allisson RICARDO FARAMILIO ( 1 )
  • 77' : Rigers DUSHKU ( 1 )
  • 58' : Arsen HAJDARI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 67' : Gledi MICI ( 1 )
  • 28' : Ardit KRYMI ( 1 )
  • 71' : Gilman LIKA ( 1 )