HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Turi Cerekfinal - Kthimi - E mërkurë, 18. Shkurt 2015 - 14:00 h

LaciPartizani
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Shkurt 2015
Match Time :14:00 h
Match number :13
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Melis DERVISHI, Laver ALLA, Indrit MYRTJA, Devis KORESHI
 
Spektatore: 30
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 56' : James ADENIYI ( 1 )
   Gol
   • 120' : Marko CETKOVIC ( 1 )
   • 76' : Agim METO ( 1 )
    Karton i verdhe
     • 51' : Arben MUSKAJ ( 1 )
     Karton i verdhe-kuq
      • 56' : Arben MUSKAJ ( 1 )
      Penallti e humbur
      • 51' : Marko CETKOVIC ( 1 )