HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E mërkurë, 29. Tetor 2014 - 15:00 h

KukësiVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 29 Tetor 2014
Match Time :15:00 h
Match number :1
 
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Denis REXHA, Ermal BARUSHI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

      Tranjer
        Eventet
       Gol
       • 12' : Pero PEJIC ( 1 )
       • 28' : Hair ZEQIRI ( 1 )
       • 9' : Antonio MARKU ( 1 )
       Karton i verdhe
       • 44' : Erjon DUSHKU ( 1 )
       • 91' : Yll HOXHA ( 1 )
       • 19' : Denis PJESHKA ( 1 )
       • 21' : Alis BOCI ( 1 )
       Karton i verdhe-kuq
        • 70' : Alis BOCI ( 1 )