HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Nentor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Team statistics - Skenderbeu
General
Matches played: 12
Win: 5
Draw: 2
Lost: 5
Highest home win:
Skenderbeu - Luftetari

2-0
Highest home lost:
Skenderbeu - Bylis

0-3
Highest away win:
Bylis - Skenderbeu

2-3
Highest away lost:
Vllaznia - Skenderbeu

4-0
Goals
Goals for: 13
Goals for per match: 1.08
Goals against: 21
Goals against per match: 1.75
No goals against: 4
Home games statistics
Home games percentage: 0.25
Matches total: 9
Matches played: 6
Total goals (for and against): 12
Goals per match: 2
Goals for5
Goals for per match: 0.83
Goals against7
Goals against per match: 1.17
Away games statistics
Away games percentage: 0.25
Matches total: 9
Matches played: 6
Total goals (for and against): 22
Goals per match: 3.67
Goals for8
Goals for per match: 1.33
Goals against14
Goals against per match: 2.33
Goals per matchday