HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 25 Shtator 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Ndeshje miqesore
 Kronika e ndeshjes: Miqesore 2016 - E diel, 29. Maj 2016 - 18:30 h

ShqiperiKatar
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 29 Maj 2016
Match Time :18:30 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi Arena Hartberg
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
   Mesfushor
    Sulmues

      Zevendesimet

      Tranjer
       Zv/Tranjer
         Eventet
        Gol
        • 23' : Arlind AJETI ( 1 )
        • 40' : Ermir Lenjani ( 1 )
        • 64' : Armando SADIKU ( 1 )
         Karton i verdhe
         • 21' : Naser ALIJI ( 1 )