HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 16 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Ekipi - Norvegji [NOR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Rune JARSTEINRune JARSTEIN  - (-)22--------
12Espen Bugge PETERSENEspen Bugge PETERSEN  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Espen RUUDEspen RUUD  - (-)11----1-----
2Tom HOGLITom HOGLI  - (-)22--1-------
3Tore REGINIUSSENTore REGINIUSSEN  - (-)11----1-----
4Vadim DEMIDOVVadim DEMIDOV  - (-)------------
5Brede HANGELANDBrede HANGELAND  - (-)22----------
6John Arne RIISEJohn Arne RIISE  - (-)11----------
15Vegar HEDENSTADVegar HEDENSTAD  - (-)------------
17Jonathan PARRJonathan PARR  - (-)------------
23Vegard FORRENVegard FORREN  - (-)11----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Daniel BRAATENDaniel BRAATEN  - (-)11----------
0Per Ciljan SKJELBREDPer Ciljan SKJELBRED  - (-)1-1---------
7Markus HENRIKSENMarkus HENRIKSEN  - (-)22----------
8Havard NORDTVEITHavard NORDTVEIT  - (-)22----------
11Magnus EIKREMMagnus EIKREM  - (-)------------
16Christian GRINDHEIMChristian GRINDHEIM  - (-)------------
18Erik HUSEKLEPPErik HUSEKLEPP  - (-)------------
19Ruben Yttergard JENSSENRuben Yttergard JENSSEN  - (-)22-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
9Mohammed ABDELLAOUEMohammed ABDELLAOUE  - (-)11----------
10Tarik ELYOUNOUSSITarik ELYOUNOUSSI  - (-)22-21-------
14Joshua KINGJoshua KING  - (-)21111-------
20Alexander SODERLUNDAlexander SODERLUND  - (-)2111--------
22Valon BERISHAValon BERISHA  - (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-3-----
 Stafi i Norvegji [Norvegji]

 Funksioni
Egil OLSENEgil OLSEN  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer