HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Shkurt 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Ekipi - Qipro [QIP]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Antonis GEORGALLIDESAntonis GEORGALLIDES  - (-)22-1------
0Anastasios KISSASAnastasios KISSAS  - (-)----------
0Christos MASTROUChristos MASTROU  - (-)1-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Angelis CHARALAMBOUSAngelis CHARALAMBOUS  - (-)11----------
0Jason DEMETRIOUJason DEMETRIOU  - (-)22----------
0Dosa JUNIORDosa JUNIOR  - (-)22----------
0Giorgos MERKISGiorgos MERKIS  - (-)11----------
0Stelios PARPASStelios PARPAS  - (-)------------
0Athos SOLOMOUAthos SOLOMOU  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Nektarios ALEXANDROUNektarios ALEXANDROU  - (-)11-1--------
0Efstathios ALONEFTISEfstathios ALONEFTIS  - (-)211---------
0Andreas AVRAAMAndreas AVRAAM  - (-)2-2---------
0Constantinos CHARALAMBIDESConstantinos CHARALAMBIDES  - (-)11-1--------
0Elias CHARALAMBOUSElias CHARALAMBOUS  - (-)11----------
0Sinisa DOBRASINOVICSinisa DOBRASINOVIC  - (-)------------
0Vincent LABANVincent LABAN  - (-)22--1-2-----
0Marios NICOLAOUMarios NICOLAOU  - (-)22----------
0Giorgos VASILIOUGiorgos VASILIOU  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Demetris CHRISTOFIDemetris CHRISTOFI  - (-)1-1---------
0George EFREMGeorge EFREM  - (-)11----------
0Michalis KONSTANTINOUMichalis KONSTANTINOU  - (-)11-1--------
0Konstantinos MAKRIDISKonstantinos MAKRIDIS  - (-)11----------
0Nestoras MITIDISNestoras MITIDIS  - (-)11-1--------
0Kyriakos PAVLOUKyriakos PAVLOU  - (-)1-1---------
0Pieros SOTIRIOUPieros SOTIRIOU  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 Stafi i Qipro [Qipro]

 Funksioni
Nikos NIOPLIASNikos NIOPLIAS  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer