HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana

Venue data
Short Name: QS
Adresa:Tiranë, Shqipëria (Stadiumi Qemal Stafa),
,
Tirana,
Republika e Shqiperise 
Max. Capacity: 16147

Club picture
Stadiumi Kombetar
Google maps
Directions from:
Venue Description
Stadiumi kombetar Qemal Stafa.
Ekipet e Klubit

Kualifikimi - Boterori 2010 - Shqiperi (ALB)

EURO 2012 - Ukraine & Poland - Shqiperi (ALB)

Kategoria Superiore 2011-12 - Dinamo (DIN)

EUROPA League 2012-13 - Tirana (TIR)

Fifa World Cup - Brazil 2014 - Shqiperi (ALB)

Next scheduled games
E shtunë, 20. Tetor 2018
14:00Kategoria 1 2018-19 Dinamo- Vora
E shtunë, 03. Nentor 2018
14:00Kategoria 1 2018-19 Dinamo- Korabi
E shtunë, 17. Nentor 2018
20:45Uefa Nation League 2018 Shqiperi- Skoci
E shtunë, 08. Dhjetor 2018
14:00Kategoria 1 2018-19 Dinamo- Vllaznia
E shtunë, 22. Dhjetor 2018
14:00Kategoria 1 2018-19 Dinamo- Shenkolli
E mërkurë, 06. Shkurt 2019
13:00Kupa e Shqiperise 2018-19 Partizani- Kastrioti
E shtunë, 09. Shkurt 2019
14:00Kategoria 1 2018-19 Dinamo- Iliria
E shtunë, 23. Shkurt 2019
14:00Kategoria 1 2018-19 Dinamo- Burreli