HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 25 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Kronika e ndeshjes: 5 - Ndeshjet Kualifikuese - E premte, 22. Mars 2013 - 19:00 h

SlloveniIslanda
12

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 22 Mars 2013
Match Time :19:00 h
 
  Timeline
Slloveni


Gol min 55 ::Gylfi SIGURDSSONGol min 78 ::Gylfi SIGURDSSON
Islanda
 Eventet
Gol
    • 55' : Gylfi SIGURDSSON ( 1 )
    • 78' : Gylfi SIGURDSSON ( 1 )