HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 11 Dhjetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team statistics - Turbina
General
Matches played: 12
Win: 1
Draw: 3
Lost: 8
Highest home win:
Turbina - Elbasani

2-1
Highest home lost:
Turbina - Pogradeci

1-4
Highest away win:

Highest away lost:
Apolonia - Turbina

3-0
Goals
Goals for: 6
Goals for per match: 0.5
Goals against: 21
Goals against per match: 1.75
No goals against: 1
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 6
Total goals (for and against): 13
Goals per match: 2.17
Goals for3
Goals for per match: 0.5
Goals against10
Goals against per match: 1.67
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 6
Total goals (for and against): 14
Goals per match: 2.33
Goals for3
Goals for per match: 0.5
Goals against11
Goals against per match: 1.83
Goals per matchday