HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Tetor 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team statistics - Bylis
General
Matches played: 6
Win: 3
Draw: 1
Lost: 2
Highest home win:
Bylis - Elbasani

3-0
Highest home lost:

Highest away win:
Lushnja - Bylis

0-1
Highest away lost:
Besa - Bylis

2-0
Goals
Goals for: 6
Goals for per match: 1
Goals against: 3
Goals against per match: 0.5
No goals against: 4
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 2
Total goals (for and against): 5
Goals per match: 2.5
Goals for5
Goals for per match: 2.5
Goals against0
Goals against per match: 0
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 4
Total goals (for and against): 4
Goals per match: 1
Goals for1
Goals for per match: 0.25
Goals against3
Goals against per match: 0.75
Goals per matchday