HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 17 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team statistics - Burreli
General
Matches played: 14
Win: 5
Draw: 0
Lost: 9
Highest home win:
Burreli - Vora

2-0
Highest home lost:
Burreli - Iliria

1-4
Highest away win:
Vora - Burreli

2-3
Highest away lost:
Vllaznia - Burreli

3-0
Goals
Goals for: 10
Goals for per match: 0.71
Goals against: 19
Goals against per match: 1.36
No goals against: 4
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 7
Total goals (for and against): 13
Goals per match: 1.86
Goals for6
Goals for per match: 0.86
Goals against7
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 7
Total goals (for and against): 16
Goals per match: 2.29
Goals for4
Goals for per match: 0.57
Goals against12
Goals against per match: 1.71
Goals per matchday