HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Team statistics - TREPCA
General
Matches played: 22
Win: 2
Draw: 7
Lost: 13
Highest home win:
TREPCA - HAJVALIA

3-0
Highest home lost:
TREPCA - LIRIA

1-4
Highest away win:
BESA - TREPCA

1-2
Highest away lost:
TREPCA 89 - TREPCA

6-1
Goals
Goals for: 19
Goals for per match: 0.86
Goals against: 39
Goals against per match: 1.77
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.33
Matches total: 11
Matches played: 11
Total goals (for and against): 24
Goals per match: 2.18
Goals for8
Goals for per match: 0.73
Goals against16
Goals against per match: 1.45
Away games statistics
Away games percentage: 0.36
Matches total: 12
Matches played: 11
Total goals (for and against): 34
Goals per match: 3.09
Goals for11
Goals for per match: 1
Goals against23
Goals against per match: 2.09
Goals per matchday