HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Team statistics - LIRIA
General
Matches played: 22
Win: 7
Draw: 4
Lost: 11
Highest home win:
LIRIA - HAJVALIA

3-0
Highest home lost:
LIRIA - TREPCA 89

0-3
Highest away win:
TREPCA - LIRIA

1-4
Highest away lost:
BESA - LIRIA

2-0
Goals
Goals for: 23
Goals for per match: 1.05
Goals against: 25
Goals against per match: 1.14
No goals against: 7
Home games statistics
Home games percentage: 0.33
Matches total: 11
Matches played: 11
Total goals (for and against): 25
Goals per match: 2.27
Goals for14
Goals for per match: 1.27
Goals against11
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.36
Matches total: 12
Matches played: 11
Total goals (for and against): 23
Goals per match: 2.09
Goals for9
Goals for per match: 0.82
Goals against14
Goals against per match: 1.27
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit