HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 20 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Team statistics - HAJVALIA
General
Matches played: 22
Win: 1
Draw: 4
Lost: 17
Highest home win:

Highest home lost:
HAJVALIA - TREPCA 89

0-4
Highest away win:
DRITA - HAJVALIA

0-1
Highest away lost:
FERONIKELI - HAJVALIA

6-1
Goals
Goals for: 10
Goals for per match: 0.45
Goals against: 48
Goals against per match: 2.18
No goals against: 4
Home games statistics
Home games percentage: 0.33
Matches total: 11
Matches played: 11
Total goals (for and against): 26
Goals per match: 2.36
Goals for7
Goals for per match: 0.64
Goals against19
Goals against per match: 1.73
Away games statistics
Away games percentage: 0.36
Matches total: 12
Matches played: 11
Total goals (for and against): 32
Goals per match: 2.91
Goals for3
Goals for per match: 0.27
Goals against29
Goals against per match: 2.64
Goals per matchday