HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
Team statistics - TREPCA 89
General
Matches played: 22
Win: 17
Draw: 3
Lost: 2
Highest home win:
TREPCA 89 - TREPCA

6-1
Highest home lost:

Highest away win:
HAJVALIA - TREPCA 89

0-4
Highest away lost:
FERONIKELI - TREPCA 89

4-1
Goals
Goals for: 47
Goals for per match: 2.14
Goals against: 16
Goals against per match: 0.73
No goals against: 12
Home games statistics
Home games percentage: 0.36
Matches total: 12
Matches played: 11
Total goals (for and against): 29
Goals per match: 2.64
Goals for25
Goals for per match: 2.27
Goals against4
Goals against per match: 0.36
Away games statistics
Away games percentage: 0.33
Matches total: 11
Matches played: 11
Total goals (for and against): 34
Goals per match: 3.09
Goals for22
Goals for per match: 2
Goals against12
Goals against per match: 1.09
Goals per matchday