HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 18 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Vala Superliga Kosove 2016-17
E diel, 02 Prill 2017 17:00 h
 
GJILAN vs HAJVALIA
 

Match details
Match Date :E diel, 02 Prill 2017
Match Time :17:00 h
 

Head-to-head

GJILAN Stats HAJVALIA
6 Current rank 12
22 Matches 22
8/6/8 W/D/L (Total) 1/4/17
4/3/4 W/D/L (Home)0/4/7
4/3/4 W/D/L (Away)1/0/10
30Points7
17 : 15 Goals10 : 48
2 Difference-38
GJILAN - DRENICA 2:0 Highest won home----
GJILAN - TREPCA 89 1:2 Highest loss homeHAJVALIA - TREPCA 89 0:4
TREPCA - GJILAN 0:2 Highest won awayDRITA - HAJVALIA 0:1
PRISHTINA - GJILAN 1:0 Highest loss awayFERONIKELI - HAJVALIA 6:1


History of matches
Vala Superliga Kosove 2016-17
10E diel, 23. Tetor 201615:00GJILAN-HAJVALIA1-0
21E shtunë, 11. Mars 201713:00HAJVALIA-GJILAN1-2
Raiffeisen Superliga Kosove 2015-16
4E premte, 11. Shtator 201515:30HAJVALIA-GJILAN2-0
15E martë, 17. Nentor 201513:00GJILAN-HAJVALIA0-0
31E mërkurë, 11. Maj 201615:30HAJVALIA-GJILAN3-1