HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shkurt 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Team statistics - Shkumbini
General
Matches played: 30
Win: 11
Draw: 7
Lost: 12
Highest home win:
Shkumbini - Ada

3-0
Highest home lost:
Shkumbini - Elbasani

0-2
Highest away win:
Mamurras - Shkumbini

0-2
Highest away lost:
Apolonia - Shkumbini

3-0
Goals
Goals for: 35
Goals for per match: 1.17
Goals against: 37
Goals against per match: 1.23
No goals against: 8
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 30
Goals per match: 2
Goals for20
Goals for per match: 1.33
Goals against10
Goals against per match: 0.67
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 42
Goals per match: 2.8
Goals for15
Goals for per match: 1
Goals against27
Goals against per match: 1.8
Goals per matchday