HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Team statistics - TREPCA
General
Matches played: 28
Win: 8
Draw: 9
Lost: 11
Highest home win:
TREPCA - FUSHE KOSOVA

3-0
Highest home lost:

Highest away win:

Highest away lost:
PRISHTINA - TREPCA

3-0
Goals
Goals for: 19
Goals for per match: 0.68
Goals against: 24
Goals against per match: 0.86
No goals against: 14
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 23
Goals per match: 1.64
Goals for18
Goals for per match: 1.29
Goals against5
Goals against per match: 0.36
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 20
Goals per match: 1.43
Goals for1
Goals for per match: 0.07
Goals against19
Goals against per match: 1.36
Goals per matchday