HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Team statistics - DRENICA
General
Matches played: 28
Win: 11
Draw: 9
Lost: 8
Highest home win:
DRENICA - HAJVALIA

5-1
Highest home lost:
DRENICA - BESA

0-2
Highest away win:
PRISHTINA - DRENICA

1-2
Highest away lost:
HAJVALIA - DRENICA

4-1
Goals
Goals for: 38
Goals for per match: 1.36
Goals against: 30
Goals against per match: 1.07
No goals against: 9
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 36
Goals per match: 2.57
Goals for25
Goals for per match: 1.79
Goals against11
Goals against per match: 0.79
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 32
Goals per match: 2.29
Goals for13
Goals for per match: 0.93
Goals against19
Goals against per match: 1.36
Goals per matchday