HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Team statistics - HAJVALIA
General
Matches played: 28
Win: 9
Draw: 7
Lost: 12
Highest home win:
HAJVALIA - DRENICA

4-1
Highest home lost:
HAJVALIA - HYSI

0-3
Highest away win:
TREPCA 89 - HAJVALIA

0-4
Highest away lost:
DRENICA - HAJVALIA

5-1
Goals
Goals for: 30
Goals for per match: 1.07
Goals against: 28
Goals against per match: 1
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.46
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 2.15
Goals for14
Goals for per match: 1.08
Goals against14
Goals against per match: 1.08
Away games statistics
Away games percentage: 0.54
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 30
Goals per match: 2
Goals for16
Goals for per match: 1.07
Goals against14
Goals against per match: 0.93
Goals per matchday