HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
Team statistics - TREPCA
General
Matches played: 33
Win: 12
Draw: 9
Lost: 12
Highest home win:
TREPCA - BESA

5-1
Highest home lost:
TREPCA - TREPCA 89

0-1
Highest away win:
LIRIA - TREPCA

1-3
Highest away lost:
KOSOVA(V) - TREPCA

5-0
Goals
Goals for: 35
Goals for per match: 1.06
Goals against: 34
Goals against per match: 1.03
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 33
Goals per match: 1.94
Goals for23
Goals for per match: 1.35
Goals against10
Goals against per match: 0.59
Away games statistics
Away games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 36
Goals per match: 2.25
Goals for12
Goals for per match: 0.75
Goals against24
Goals against per match: 1.5
Goals per matchday