HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Team statistics - Partizani
General
Matches played: 1
Win: 0
Draw: 0
Lost: 1
Highest home win:

Highest home lost:
Partizani - Sukthi

0-3
Highest away win:

Highest away lost:

Goals
Goals for: 0
Goals for per match: 0
Goals against: 3
Goals against per match: 3
No goals against: 0
Home games statistics
Home games percentage: 0.13
Matches total: 1
Matches played: 1
Total goals (for and against): 3
Goals per match: 3
Goals for0
Goals for per match: 0
Goals against3
Goals against per match: 3
Away games statistics
Away games percentage: 0
Matches total: 0
Matches played: 0
Total goals (for and against):
Goals per match: 0
Goals for
Goals for per match: 0
Goals against
Goals against per match: 0
Goals per matchday