HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Team statistics - Iliria
General
Matches played: 2
Win: 0
Draw: 1
Lost: 1
Highest home win:

Highest home lost:
Iliria - Bylis

1-6
Highest away win:

Highest away lost:

Goals
Goals for: 2
Goals for per match: 1
Goals against: 7
Goals against per match: 3.5
No goals against: 0
Home games statistics
Home games percentage: 0.13
Matches total: 1
Matches played: 1
Total goals (for and against): 7
Goals per match: 7
Goals for1
Goals for per match: 1
Goals against6
Goals against per match: 6
Away games statistics
Away games percentage: 0.13
Matches total: 1
Matches played: 1
Total goals (for and against): 2
Goals per match: 2
Goals for1
Goals for per match: 1
Goals against1
Goals against per match: 1
Goals per matchday