HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
Team statistics - GJILAN
General
Matches played: 34
Win: 6
Draw: 6
Lost: 22
Highest home win:
GJILAN - TREPCA

1-0
Highest home lost:
GJILAN - TREPCA 89

0-4
Highest away win:
DRITA - GJILAN

1-2
Highest away lost:
LEPENCI - GJILAN

4-0
Goals
Goals for: 27
Goals for per match: 0.79
Goals against: 69
Goals against per match: 2.03
No goals against: 4
Home games statistics
Home games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 50
Goals per match: 3.13
Goals for17
Goals for per match: 1.06
Goals against33
Goals against per match: 2.06
Away games statistics
Away games percentage: 0.55
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 46
Goals per match: 2.56
Goals for10
Goals for per match: 0.56
Goals against36
Goals against per match: 2
Goals per matchday

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit