HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 19 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Team statistics - Gramozi
General
Matches played: 30
Win: 9
Draw: 2
Lost: 19
Highest home win:
Gramozi - Mamurras

2-0
Highest home lost:
Gramozi - Kukësi

0-4
Highest away win:
Mamurras - Gramozi

1-2
Highest away lost:
Beselidhja - Gramozi

6-0
Goals
Goals for: 25
Goals for per match: 0.83
Goals against: 59
Goals against per match: 1.97
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 35
Goals per match: 2.33
Goals for15
Goals for per match: 1
Goals against20
Goals against per match: 1.33
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 49
Goals per match: 3.27
Goals for10
Goals for per match: 0.67
Goals against39
Goals against per match: 2.6
Goals per matchday