HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Team statistics - TREPCA
General
Matches played: 25
Win: 12
Draw: 8
Lost: 5
Highest home win:
TREPCA - DRENICA

3-0
Highest home lost:
TREPCA - FERIZAJ

0-1
Highest away win:
KOSOVA(V) - TREPCA

0-3
Highest away lost:
HYSI - TREPCA

4-0
Goals
Goals for: 35
Goals for per match: 1.4
Goals against: 21
Goals against per match: 0.84
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 31
Goals per match: 2.38
Goals for22
Goals for per match: 1.69
Goals against9
Goals against per match: 0.69
Away games statistics
Away games percentage: 0.48
Matches total: 12
Matches played: 12
Total goals (for and against): 25
Goals per match: 2.08
Goals for13
Goals for per match: 1.08
Goals against12
Goals against per match: 1
Goals per matchday