HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
Team statistics - DRENICA
General
Matches played: 25
Win: 9
Draw: 6
Lost: 10
Highest home win:
DRENICA - KOSOVA(V)

3-0
Highest home lost:
DRENICA - FLAMURTARI

0-2
Highest away win:

Highest away lost:
KEK-U - DRENICA

6-0
Goals
Goals for: 27
Goals for per match: 1.08
Goals against: 38
Goals against per match: 1.52
No goals against: 8
Home games statistics
Home games percentage: 0.48
Matches total: 12
Matches played: 12
Total goals (for and against): 34
Goals per match: 2.83
Goals for23
Goals for per match: 1.92
Goals against11
Goals against per match: 0.92
Away games statistics
Away games percentage: 0.52
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 31
Goals per match: 2.38
Goals for4
Goals for per match: 0.31
Goals against27
Goals against per match: 2.08
Goals per matchday