HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Team statistics - Suedi
General
Matches played: 10
Win: 5
Draw: 3
Lost: 2
Highest home win:
Suedi - Malta

4-0
Highest home lost:
Suedi - Danimarke

0-1
Highest away win:
Malta - Suedi

0-1
Highest away lost:
Danimarke - Suedi

1-0
Goals
Goals for: 13
Goals for per match: 1.3
Goals against: 5
Goals against per match: 0.5
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 5
Matches played: 5
Total goals (for and against): 13
Goals per match: 2.6
Goals for10
Goals for per match: 2
Goals against3
Goals against per match: 0.6
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 5
Matches played: 5
Total goals (for and against): 5
Goals per match: 1
Goals for3
Goals for per match: 0.6
Goals against2
Goals against per match: 0.4
Goals per matchday