HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 16 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
Team statistics - Besa
General
Matches played: 2
Win: 0
Draw: 0
Lost: 2
Highest home win:

Highest home lost:
Besa - Olympiakos Piraeus

0-5
Highest away win:

Highest away lost:
Olympiakos Piraeus - Besa

6-1
Goals
Goals for: 1
Goals for per match: 0.5
Goals against: 11
Goals against per match: 5.5
No goals against: 0
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 1
Matches played: 1
Total goals (for and against): 5
Goals per match: 5
Goals for0
Goals for per match: 0
Goals against5
Goals against per match: 5
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 1
Matches played: 1
Total goals (for and against): 7
Goals per match: 7
Goals for1
Goals for per match: 1
Goals against6
Goals against per match: 6
Goals per matchday