HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
Team statistics - Bylis
General
Matches played: 6
Win: 4
Draw: 1
Lost: 1
Highest home win:
Bylis - Beselidhja

4-0
Highest home lost:

Highest away win:
Beselidhja - Bylis

1-3
Highest away lost:
Tirana - Bylis

5-1
Goals
Goals for: 11
Goals for per match: 1.83
Goals against: 7
Goals against per match: 1.17
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.43
Matches total: 3
Matches played: 3
Total goals (for and against): 7
Goals per match: 2.33
Goals for6
Goals for per match: 2
Goals against1
Goals against per match: 0.33
Away games statistics
Away games percentage: 0.43
Matches total: 3
Matches played: 3
Total goals (for and against): 11
Goals per match: 3.67
Goals for5
Goals for per match: 1.67
Goals against6
Goals against per match: 2
Goals per matchday