HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
Team statistics - BESA
General
Matches played: 22
Win: 9
Draw: 6
Lost: 7
Highest home win:
BESA - FERIZAJ

7-0
Highest home lost:

Highest away win:
FERIZAJ - BESA

0-1
Highest away lost:
LIRIA - BESA

3-0
Goals
Goals for: 36
Goals for per match: 1.64
Goals against: 28
Goals against per match: 1.27
No goals against: 6
Home games statistics
Home games percentage: 0.34
Matches total: 12
Matches played: 11
Total goals (for and against): 40
Goals per match: 3.64
Goals for30
Goals for per match: 2.73
Goals against10
Goals against per match: 0.91
Away games statistics
Away games percentage: 0.31
Matches total: 11
Matches played: 11
Total goals (for and against): 24
Goals per match: 2.18
Goals for6
Goals for per match: 0.55
Goals against18
Goals against per match: 1.64
Goals per matchday