HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Shkurt 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Team statistics - Laci
General
Matches played: 19
Win: 8
Draw: 5
Lost: 6
Highest home win:
Laci - Vllaznia

2-0
Highest home lost:
Laci - Luftetari

0-1
Highest away win:
Lushnja - Laci

0-3
Highest away lost:
Kukësi - Laci

3-0
Goals
Goals for: 20
Goals for per match: 1.05
Goals against: 16
Goals against per match: 0.84
No goals against: 8
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 9
Total goals (for and against): 13
Goals per match: 1.44
Goals for8
Goals for per match: 0.89
Goals against5
Goals against per match: 0.56
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 10
Total goals (for and against): 23
Goals per match: 2.3
Goals for12
Goals for per match: 1.2
Goals against11
Goals against per match: 1.1
Goals per matchday