HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team statistics - Burreli
General
Matches played: 30
Win: 11
Draw: 5
Lost: 14
Highest home win:
Burreli - Terbuni

2-0
Highest home lost:
Burreli - Pogradeci

1-2
Highest away win:
Partizani - Burreli

0-1
Highest away lost:
Beselidhja - Burreli

3-0
Goals
Goals for: 29
Goals for per match: 0.97
Goals against: 36
Goals against per match: 1.2
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 30
Goals per match: 2
Goals for21
Goals for per match: 1.4
Goals against9
Goals against per match: 0.6
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 35
Goals per match: 2.33
Goals for8
Goals for per match: 0.53
Goals against27
Goals against per match: 1.8
Goals per matchday